Помер Голова відділу Патріярхального товариства у Трентоні

Бл.п. мгр Микола Нагірняк відійшов несподівано у вічність дня 13 березня 1991 р. у Трентоні, Н.-Дж., де він був головою Патріярхального Товариства, а в минулому також членом Церковного Комітету при церкві св. свщм. Йосафата.

Народився він у Торговиці Пільній, біля Городенки в 1911 році. В часі студій проживав у Львові, де здобув диплом магістра економічних наук у Львівському Університеті. Опісля працював у кооперативній системі та брав участь у політичній та громадській діяльності аж до виїзду на Захід, коли багаточисленні маси втікали перед наступаючими арміями московських окупантів.

Після переїзду з родиною до США був активним у різних організаціях, а також поміщував численні статті на сторінках української преси на актуальні теми.

Покійний був одним із провідних членів головної управи Асоціації Українців Америки, а також членом редакційної колегії її офіціозу «Наш Голос» та його представником на Трентон. Був рівнож активним членом різних інших центральних і місцевих організацій, включно із Культурним Центром у Трентоні. Всю цю діяльність несподівано перервала невблаганна смерть.

Після похоронної відправи 15 березня друзі Покійного замість квітів на його могилу зложили на Фонд допомоги дітям Чорнобиля 228 дол., що їх переслано на руки п-і Надії Матківської.

На слідуючий день після заупокійної Служби Божої в церкві св. свщм. Йосафата похоронено Покійного на цвинтарі Пресвятої Діви Марії у Трентоні. Нехай пам’ять про нього та його діяльність зберігається на довгі роки…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web