Помер проф. О. Бережницький

25 травня 1979 р. в Боффало відійшов від нас у Божу вічність відданий член Українського Патріярхального Т-ва бл. п. проф. Олександер Бережницький. В особі Покійного О. Бережницького не тільки Українське Патріярхальне Т-во втратило взірцевого й активного свого члена, але також Пласт, себто широка пластова родина, серед якої Покійний на протязі довгого часу був пластовим виховником й інші громадські організації. Покійний Олександер належав до тих пластових індивідуальностей, що використував молоді пластові характери. А в загальному українська громада у Боффало втратила свого прикладного суспільно-культурного і політично-громадського діяча.

Як довголітній пластун-виховник Олександер Бережницький сповняв взірцево й чесно свої обов’язки, чи це було в Пласті, чи інших українських установах та організаціях. Його багато трудове життя визначали глибоко релігійні й пластові прикмети, яким він залишився вірним до кінця свого життя. Його взірцеве й прикладне з посвятою життя напевно залишиться довго у пам’яті патріархальної і пластової родини, як також серед широкої української громади.

Покійний Олександер Бережницький осиротив відому провідну діячку в зорганізованому мирянському русі дружину Оксану Бережницьку, якій складаємо наше глибоке співчуття. Покійний осиротив ближчу й дальшу родину тут на чужині й в Україні, якій складаємо наше співчуття. Будемо просити Всевишнього Господа Бога, щоби приняв й оселив душу Покійного у свойому Царстві

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web