Помер Роман Крупка

Ділимося сумною вісткою, що 3 листопада 1995 р. відійшов у Божу вічність на 85 році життя, після довгої і важкої недуги, колишній довголітній голова відділу Українського Патріярхального Товариства у Озон Парку, Н.-Й., Роман Крупка.

Покійний Роман народився 7 лютого 1910 р. у селі Конюхи, що на Бережанщині. Батьки Романа, коли він був ще хлопцем, перенеслись жити до Рогатина, де Роман закінчив народню і середню освіту. Після того почав студії економії у Львові, які не пощастило йому закінчити. Ще до Другої світової війни працював у кооперативному русі у Рогатині.

Роман Крупка належав до ініціятивних і активних громадсько-політичних діячів. Перед приходом удруге більшовиків на західні землі України Роман долучився до великого ісходу з рідних земель і опинився спершу у Західній Німеччині, а згодом емігрував до США і жив у Нью-Йорку. Тут включився у активне громадсько-політичне життя. Роман Крупка належав до провідних членів Організації Державного Відродження. Після того, як Блаженніший Патріярх Йосиф з’явився на волі — Римі і зформувався мирянський рух, покійний Роман Крупка включився у його ряди. Він же зорганізував відділ Українського Патріярхального Товариства в Озон Парку, був його довголітнім головою та поширював журнал «Патріярхат». На жаль, важка і невилічима недуга — параліч перервала його активну і багатогранну громадсько-політичну та церковно-релігійну працю.

Покійний Роман був глибоко віруючою людиною і відданим українським патріотом. Дружині покійного Романа і синові та всій родині складаємо глибоке співчуття. Хай покійному гостинна американська земля буде легкою.

Вічна Йому пам’ять!