Помер у Едмонтоні Євген Апонюк

Ділимося сумною вісткою з рідними, приятелями по співпраці і знайомими, що 4 листопада 1992 р. на 77-му році життя у Едмонтоні — Канада — помер громадсько-політичний і церковний діяч бл.п. Євген Апонюк. Це особлива втрата не тільки для його дружини Катерини, дітей, але також для української громади Едмонтону. Покійний був активним членом багатьох українських громадських і церковних організацій. Тут можна згадати його активну участь у житті парафії своєї церкви, він же довголітній член Братства Українців-Католиків Канади, яке його особливо прощало у вічну, безповоротню дорогу — Божу вічність.

Покійний належав до тих виняткових мирян, який розумів ролю мирян і умів погодити людське земське з надприроднім Божим. Він належав до глибоко віруючих людей. У покійного не було поверховности. Його слова все підтверджувались безпосередньою працею. Це давалось бачити в управі Братства, членом якого був, чи праці в Українському Народньому Домі й інших установах. Покійний Євген із своєю дружиною ставали багатьом помічними, бо вони не забували тих, які найбільше потребували допомоги, підтримки, розради й поради.

Покійний залишив у глибокому смутку свою дружину Катерину, дочку Ірину з мужем Борисом Онуферком та улюбленим внуком Василем, ближчу і дальшу родину в Канаді, США й Україні. Хай пам’ять про покійного бл.п. Євгена надовго залишиться між нами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>