Помер владика Теодор Майкович

До редакції наспіла сумна вістка, що 9 травня 1998 р. у Кракові, після складної операції, перещеплення серця, переставився у Божі хороми, на 67 році життя, багатотрудовий і відданий працівник у Божому Винограднику Преосвященний Владика Теодор Майкович.

Покійний Владика Теодор народився 6 січня 1932 р. у Репеді на Лемківщині. Його доля була такою самою, як всіх українців Лемківщини, примусове виселення на Ольштинщину. Молодий Теодор вирішив посвятитись служінню Христовій Церкві, а зокрема УКЦеркві.

Священичі свячення прийняв 24 червня 1956 р. в Ольштині. Душпастирював у різних місцях Польщі для УКЦ. Був піднесений до гідности Мітрата, а також був синкелом та канцлером консисторії у Перемишлі.

12 липня 1996 року, у Перемишлі, був висвячений у єпископський сан і став епархом Вроцлавсько-Ґданської Епархії. Покійний Владика Теодор пройшов не легкий, але гідний уваги і признання життєвий шлях, віддавши всі свої зусилля, працю для своїх земляків лемків, українського народу і УКЦеркви на славу Божу. Хай йому Лемківська Земля буде легкою, а світла пам’ять про нього іде з роду в род.

Вічна Йому Пам’ять!