Помер Ярослав Дацьків

У четвер, 10 грудня 1992 p., після довгої і важкої недуги у нью-йоркському шпиталі помер довголітній член управи Українського Патріярхального Товариства — відділ Нью-Йорк — магістер права Ярослав Дацьків. Покійний пройшов нелегкий життєвий шлях. Уродженець Західньої України — Брідщини. Походив з української патріотичної родини. Ярослав Дацьків відбув десятилітнє заслання на Сибіру. Чудом йому вдалося вирватися із більшовицького пекла до тодішньої сателітньої Польщі, а далі за допомогою свого брата Ореста на Захід до США.

Покійний включився тут у громадсько-політичну працю. Був членом ОУН і членом ООЧСУ та інших українських організацій. Покійний усе своє життя служив українській громаді. Він був відданим і працьовитим членом управи відділу УПТ в Нью-Йорку. Ніколи не відмовлявся від праці. Був справді прикладним та відданим членом. Належав до тих щасливців, що йому Всевишній Господь допоміг пережити цю щасливу хвилину, за яку він змагався ціле своє життя — воскресіння української незалежної держави. Покійний був справді відданою і чесною людиною, глибоко віруючим християнином і в загальному шляхетною людиною та палким українським патріотом.

Після Панахиди, яку відправив о. Лев, ЧСВВ, і сказав прощальне слово, що відбулась 13 грудня 1992 р. у похоронному заведенні П. Яреми, покійного прощали Качор від ООЧСУ і Визвольного Фронту, Микола Кузик від членів ОУН в Нью-Йорку і Микола Галів від Українського Патріярхального Товариства, відділу Нью-Йорк.

Хай пам’ять про покійного Ярослава надовго залишиться між нами. Його братові Орестові з дружиною і родиною висловлюємо глибоке співчуття.

М. Г.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>