Померла Анна Куриляк

Ділимося сумною вісткою, що 12 лютого 1987 р. на Фльориді несподівано відійшла у Божу Вічність на 76 році життя бл. п. Анна Куриляк, з дому Мигаль. Покійна була довголітнім членом Українського Патріярхального Товариства. Разом із своїм мужем, відомим патріярхальним діячем, активно працювала і піддержувала ідеї Патріярха Йосифа і щедро жертвувала на Патріярший Фонд.

Покійна Анна народилась у Західній Україні, селі Містки біля Львова. Вона ще на рідних землях разом із своїм мужем брала активну участь у нашому громадському житті. Вона не переставала працювати, коли опинилась на еміграції. Покійна перейшла тяжкий життєвий шлях, як багато з тих, що були приневолені покидати рідні землі.

Подружжю Курилякам прийшлось пережити тяжкий смуток і біль після втрати їхньої дорогої дочки. Покійна переносила все це з великою і Божою терпеливістю. Вона уміла також крізь сльози сміятись і дальше працювати для своєї родини й української громади.

Покійна Анна залишила у смутку свого мужа Михайла, сина Романа, внуків і брата Олексу в Канаді. Родині покійної, а зокрема мужеві Михайлові Курилякові й синові Романові, висловлюємо глибоке співчуття. Хай гостинна американська земля буде їй легкою.