Померла Іванна Білан

В Нью-Йорку 22 лютого ц.р. відійшла у вічність бувша довголітня учителька Т-ва «Рідна Школа» в Копичинцях, Західня Україна. Бл. п. Іванна Білан з дому Сагайдак народилася в с. Нараїв на Бережанщині. За Польщі вона була одна з тих, що не дісталися на державні учительські посади, посвятилася вихованню рідної дітвори в системі Т-ва «Рідна Школа». На цій праці провела довгі роки разом із своїм мужем бл. п. Миколою. З-під їх опіки вийшло багато патріотичної молоді.

По тяжких роках ісходу бл. п. Білани поселилися в Нью-Йорку і тут, пробиваючись через тяжке еміграційне життя, дожили до своєї смерти.

Обоє бл. п. Білани від самого постання Патріярхального руху включилися в його ряди і до своєї смерти були активними членами Патріярхального Т-ва в Нью-Йорку.

Покійна Іванна була глибоко релігійного переконання і була рівнож довголітньою членкинею Т-ва Марійської Дружини при церкві св. Юра. Похоронні обряди довершив о. Лев, ЧСВВ.

Вічна їй пам’ять!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web