Померла Олександра Чубата

Ділимось сумною вісткою з членством Українського Патріярхального Товариства і читачами, що в четвер, 10 грудня 1992 p., відійшла у засвіти на 78 році трудолюбивого життя одна із перших піонерок Патріярхального Руху в Філядельфії, перша довголітня голова Сестрицтва св. Анни при патріяршій парафії св. архистр. Михаїла у Філядельфії-Дженкінтовн, віддана щира українська патріотка св. п. ОЛЕКСАНДРА ЧУБАТА.

Покійна залишиться в пам’яті широких кіл тих, що її знали, як великодушна, глибоко релігійна, спокійна, дуже приємна і всіми вельми респектована, надзвичайно товариська жінка.

В пам’яті членів Патріярхального Товариства покійна залишиться як велика подвижниця Патріярха Йосифа, яка враз із своєю великою родиною стояла в авангарді змагань за правдиву Помісність УКЦеркви, завершеної патріярхатом.

Бл.п. Олександра Чубата залишиться в пам’яті великородинної патріярхальної громади св. арх. Михаїла як найбільш заслужена парафіянка. Олександра Чубата зорганізувала ініціятивний гурток Сестрицтва св. Анни при парафії св. арх. Михаїла в 1975 p., була першою головою впродовж перших п’яти років. Олександра Чубата своєю відданою працею створила в парафії теплу, родинну атмосферу, яка залишилась досьогодні. Покійна своєю невтомною безперервною і самовідданою працею для добра патріяршої церкви поклала здорові основи для сестрицтва. Праця сестрицтва була значною опорою для парафії і такою залишилась досьогодні. Сестрицтво допомагає сплачувати кошти побудови церкви-пам’ятника Патріярхові Йосифові.

Покійна стала синонімом самопосвяти, за що на загальних зборах Сестрицтва св. Анни в 1986 році св.п. Олександра Чубата була наділена досмертним титулом почесної голови Сестрицтва св. Анни.

Світла пам’ять про Олександру Чубату надовго залишиться в історії патріяршої парафії. Нехай американська земля буде їй легкою.

ВІЧНА ЇЙ ПАМ’ЯТЬ

Т. Крочак