Померла Ольга Овсянецька

30 січня 1991 року на 83-му році життя у Нью-Йорку померла суспільно-громадська діячка, меценатка на Патріярший Фонд і різні українські цілі Ольга Овсянецька. Покійна народилась 8 квітня 1908 р. у Підгайцях, де була активною працівницею на різних ділянках українського життя. Була виховницею дітвори і займалась освітньо-освідомлюючою працею. Пройшла важкий шлях великого ісходу з рідних земель. З Німеччини приїхала до Америки і поселилась у Нью-Йорку. Вона була віддана українська патріотка і глибоко релігійна жінка. Належала до Марійської Дружини і була довголітнім членом Українського Патріярхального Товариства. В останні роки не могла брати безпосередньої участи у праці, бо була фізично пошкоджена, але з своїх скромних заощаджень давала щедрі пожертви, як вже згадано, на Патріярший Фонд й інші українські цілі. Треба сказати, що покійна цікавилась українським і релігійно-церковним життям.

Похоронні обряди довершив о. Лев, ЧСВВ. Після Панахиди у похоронному заведенні покійну Ольгу попрощав голова Українського Патріярхального Товариства в Нью-Йорку Микола Галів. Покійну похоронено на цвинтарі «Гейт оф Гевен»у Весчестер. Вічна їй пам’ять!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web