Померла Таня Долішня

27 листопада 1996 р. на 71-му році багатотрудового життя відійшла у Божу Вічність довголітня членкиня Українського Патріярхального Товариства, відділ у Фініксі, Арізона, Таня Долішня. Покійна довгі роки була членом управи відділу й сповняла функцію касира. Вона була прикладною, працьовитою і щедрою громадянкою. Своїми пожертвами на різні цілі: Церкви й потреби української громади старалась допомагати успішно провадити працю.

Покійна Таня належала до того типу людей, що не жаліла ні труду, ні праці, ні грошей для розвитку українського релігійного й церковного життя. Вона як вже було згадано піддержувала кожну добру ініціятиву, будучи активним членом багатьох наших українських товариств і організацій.

Покійна Таня була гарною, милою і товариською людиною. Вона жила не тільки для своєї родини і дітей, яким віддала все, що тільки могла, але також для Церкви і української громади. Вона була глибоко віруючою, чесною й відданою українською патріоткою. У великому душевному болю і смутку залишила чотирьох синів з родинами й українську громаду у Фініксі.

Вічна її пам’ять!

подав б. диякон Євген Василина