Посмертна подяка

У глибокому смутку ділимося болючою подією з приятелями, Знайомими та українською громадою, що в неділю, 13 квітня 1986 р. по довгій недузі з волі Всевишнього відійшов у вічність на сімдесят п’ятому році свого життя наш Дорогий муж і батько народжений в Рожнятові, Івано-Франківської области, Західня Україна. Похорон відбувся 16 квітня 1986 р. на місцевому українському цвинтарі «Кот де Нейж» в Монтреалі.

Щиро дякуємо усім, особливо Всечеснішим оо.: о. мітр. І. Гаврилюкові, о. мітр. Я. Гаймановичеві, о. Палчинському, о. Р. Лаголі та о. Джері Синал (із Сант Мері Госпітал) за відслуження панахид, переведення похоронних відправ та глибоке духовне, приятельське слово о. мітр. Гаврилюка у церкві.

Наше щиросердечне та вдячне Спасибіг Дорогій Родині, друзям, приятелям та знайомим за вислови співчуття особисто чи листовно, усім присутнім за участь у похоронах, за квіти та зложення у пам’ять Покійного щедрої пожертви в сумі $2,700.00 на збереження патріярших надбань, що її переслано до Риму на руки Світлішого Крилосу та всі вияви пошани і віддання останньої прислуги Покійному нашому дорогому мужеві та батькові.

Дякуємо щиро і тепло інж. Яремі Савці за переведення збірки на «Патріярхат».

Молимо, щоб Всевишній Господь винагородив Вас
сторицею своїми ласками. Спасибіг.

Жалем і смутком прибиті:

Дружина Ірена та сини Ярема і Юрій Келебай.