Постійний Патріярший Фонд

За Благословенням та на поручення їх Блаженства Патріярха Йосифа І. Т-во Св. Софія у ЗСА розпочало організувати збіркову акцію на Постійний Патріярший Фонд. Всім тим, що відгукнулися на заклик та стали першими ФУНДАТОРАМИ Постійного Патріяршого Фонду, Т-во Св. Софія складає щиру подяку.

ПОСТІЙНИЙ ПАТРІЯРШИЙ ФОНД, якого ідея зродилася кілька років тому, нарешті став дійсністю, яку треба закріпити і розвинути, щоби став твердою фінансовою основою, необхідною для розбудови Помісности і Патріярхату Української Католицької Церкви на поселеннях та майбутньої допомоги Церкві Матері на Рідних Землях.

Т-во Св. Софія звертається до української спільноти у ЗСА, з закликом включитися в ряди співпрацівників Комісії Патріяршого Фонду, яку очолює піонер Патріяршого Руху, д-р Роман Осінчук.

В цьому Ювілейному Році 65-ліття Священослужіння Нашого Першого Патріярха, звертаємось до всіх, кому на серці лежить доля Нашої Церкви, щедрими пожертвами на ПОСТІЙНИЙ ПАТРІЯРШИЙ ФОНД заманіфестувати нашу незломну волю, дбати послідовно і постійно щоб: «зерно засіяне Нашим Патріярхом росло і розвивалося на Славу Божу Української Католицької Церкви і Народу».

Пожертви — чеки — на Постійний Патріярший Фонд просимо виписувати на: St. Sophia Religious Association of Ukrainian Catholic Inc. — Patr. Fund (На відворотній стороні чека просимо написати: For deposit only: No. 011-9679).

Чеки висилати на адресу: St. Sophia Religious Association of Ukrainian Catholics, Inc., 221 E. Sedgwick Street, Philadelphia, Pa. 19119.

Усі пожертви можна відтягати від податку, IRS Nr. 23-74380645 Назвиська і адреси представників відпоручників Постійного Патріяршого Фонду в терені, будуть подані в слідуючих оголошеннях.

За Т-во Св. Софія і Комісію Патріяршого Фонду:

Д-р Роман Осінчук, голова Комісії П.Ф.
д-р Мирослав Навроцький, скарбник

Свіжий номер

5 (492) 2022 OBKLADYNKA_sajt