Повідомлення

25-го січня 1980

(Єпископська Канцелярія)

Оцим подаємо до відома вірним Української Католицької Церкви, що за благословенням Його Блаженства Блаженнішого Патріярха Йосифа з днем 18 вересня 1979 року почала діяти корпорація «Товариство Свята Софія» в Канаді.

Завданням цього Товариства є створити відповідний фонд «Патріярший Фонд», щоб з його доходу забезпечити всебічну матеріяльну допомогу, потрібну для церковних інституцій Помісної Католицької Церкви.

Осідок Товариства Святої Софії є в Торонті. До Дирекції Товариства входять: їх Блаженство Блаженніший Патріярх Йосиф, голова, Преосвященний Владика Кир Ніль і Преосвященний Владика Кир Ізидор — заступники Голови, о. крил. Іван Сиротинський, д-р Михайло Марунчак, д-р Юліян Пелех і диякон д-р Володимир Дацько — члени Дирекції.

Адреса Товариства «Свята Софія»:

St. Sophia 61 Glen Edyth Drive Toronto, Ontario, M4V 2V8

Заохочуємо вірних нашої Церкви щедрими дарами розбудувати фонд, який став би постійною матеріяльною базою у розвитку нашої Церкви.

Пожертви можна пересилати на повищу адресу Товариства. На всі пожертви будуть виставлені посвідки, потрібні для відтягнення від прибуткового податку.

Чеки виписувати «St. Sophia».

Преосвященний Владика Кир Ніль Саварин
Преосвященний Владика Кир Ізидор Борецький