Повідомлення організаційного референта УПСО

Пітсбурґ, 28 червня 1976

Довідуємося, що Бл. Патріярх Йосиф одержав 17 червня ц. р. листа від Папи із забороною виїзду до Філядельфії на 41-МЕК, та взагалі опускати Рим. І знову наш Ісповідник Віри став за символічними кратами, що його відгороджують від свойого народу. Закликаємо мирян, наші громадські та суспільні організації, а зокрема нашу Ієрархію, стати спільно та з’єднано за нашим Патріярхом і заявити Папі, що ми вимагаємо присутности між нами Блаженнішого Патріярха. Наша Помісна УКЦерква зазнала болячого удару. її Голову і Батька насильно відривають від його вірних. Це є велике нарушення авторитету їх Блаженства Патріярха та майже середньовічного типу зневага основних прав людини. Це теж зневага для нас усіх, українців-членів Помісної Церкви. Вже найвищий час є доказати Ватиканові, що українська спільнота, у своїй переважаючій більшості, стоїть беззастережно за введенням у життя патріяршого ладу у ПУКЦеркві під проводом їх Блаженства Патріярха Йосифа!

Акція звернення до Папи, щоб Він вможливив приїзд Бл. Патріярха Йосифа І на 41 Міжнародний Евхаристійний Конґрес, продовжується. Рівночасно ми всі повинні робити натиск на наших Владик, щоби вони зробили спільну заяву у справі приїзду Бл. Патріярха до Філядельфії у серпні ц. р. Вже найвищий час, щоб стало дійсністю задушевне бажання нашого Блаженнішого Патріярха:

«Щоб наша Церква і наш нарід були об’єднані і сильні»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web