Повідомлення Ректорату

Українського Католицького Університету ім. св. Климента в Римі

1. Згідно з волею Блаженнішого Патріярха Йосифа відкриваються при Українськім Католицькім Університеті в Римі богословські курси для Постійного Дияконату, і цього року від 1 до 31 липня відбудеться перший одномісячний семестер для кандидатів, що на такий курс зголосяться. Цілість Курсу — 3 семестри. Курс відбудеться у приміщеннях обителі «Студіон» біля Риму.

2. За інформаціями і зголошення писати на адресу:

Universitatis Catholicae Ukrainorum Via Boccea 478 00166 Roma

3. Видатки Курсу покриває Патріярший Фонд. Кандидати, які докажуть потребу, могли б одержати грошеву допомогу на оплату подорожі до Риму.

4. По листовім зголошенні кандидат одержить від Ректорату УКУ формуляр, який треба виповнити і переслати на подану адресу разом із порученням місцевого владики і пароха. По одержанні всіх інформацій і рекомендацій разом із потрібними документами кандидата повідомиться, чи його прийнято на курс.

5. Перед поданням паперів охочим зголоситись на курс треба поговорити з своїм єпископом або парохом чи іншою духовною особою про свій намір відвідати Богословські курси.

6. Кандидати приймаються у віці від 24 до 60 років. Освіта — середня або рівновартісна з нею. В окремих випадках може рішати про придатність кандидата відповідний іспит чи авторитетне поручення священика чи єпископу.

7. Термін зголошень — до 10 березня 1981 року. Останній день висилки виповнених формулярів і документів — 20 квітня 1981 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web