Права Католицької Церкви східнього обряду

(EASTERN CATHOLIC CHURCH LAW)

Під такою назвою з’явилась цінна праця відомого богослова-каноніста архимандрита Віктора Поспішила. До речі, це є вже друге, виправлене і побільшене видання. Ця цінна праця, що начисляє 938 сторінок, з’явилась у Видавництві Святого Марона, наприкінці 1996 р. Вона присвячена Патріярхові Маронітсько-Антиохійської Церкви Несралагу Петрові Кардиналові Сфейрові (Nesrallah Peter Cardinal Sfeir). Праця з’явилася на англійській мові.

Можна сказати, що це дуже на часі, унікальна і вагома, праця, яка охоплює важливі питання католицьких Церков східнього обряду, що є у злуці з Апостольською Столицею у Римі. Зміст праці обширний. Автор, архимандрит В. Поспішил з’ясовує і представляє всі проблеми професійно. До речі, автор праці має добрі підстави до цих питань, вже не раз перед тим писав на ці теми і знає цей матеріял добре.

Ґратулюємо архимандритові В. Поспішилу за написання тієї, так потрібної, праці і водночас висловлюємо вдячність видавцям, що уможливили цій праці побачити денне світло і тепер не один дослідник скористає з неї.

Щиро дякуємо видавництву за надіслання цієї праці. Постараємось у майбутньому надрукувати рецензію, чи обговорення цеї праці. Не знаємо її ціни, але її можна набути у видавництві:

Saint Maron Publications 294 Howard Avenue Post Office Box 010-360 Staten Island, New York 10301 Fax No. (718) 815-0536