Пресовий комунікат 10-85 *

Колегія Кестон в Англії повідомляє, що при поминанні десятьліття підписання Гельсінкських Угод, дня 1-го серпня цього року Архиєпископ Сильвестріні виступив з критикою Совєтського дотримання цих угод. Архиєпископ Сильвестріні, голова Ватиканської делегації, згадав, що є католицькі громади, що ще від 1945 р. їм не дозволяють мати офіційних контактів із Ватиканом. Архиєпископ додав, що ці громади навіть не мають права призначувати власних єпископів. В 1977 р. Архиєпископ Сильвестріні згадав, що доля нашої Церкви в СССР це «відкрита рана» для цілої Церкви тому, що їй не дозволено існувати на власній території.

Цей виступ високого Ватиканського дипломата та виступ Апостольського делегата до Оттавської Гельсінкської Конференції навесні є доказом, що Папа Іван Павло II в дійсності дбає за стан нашої Церкви на власних землях та готовий піднести її недолю на міжнародньому форумі.

3-го вересня 1985 р.

* Друкуємо за пресовими комунікатами: «Св. Софія» Релігійне Товариство Українців-Католиків Канади.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>