Про книжку «Невидимі стигмати»

В одному з попередніх чисел нашого журнала ми повідомили, що Товариство за Патріярхальний Устрій Української Католицької Церкви приступило до видання книжки під наголовком «Невидимі Стигмати», авторки Мілени Рудницької, і просили наших читачів та прихильників замовляти цю книжку в передплаті, пишучи на адресу редакції,яка є поміщена на останній сторінці кожного журнала. Практично виданням книжки займається спеціяльна видавнича комісія, яку очолив о. радник Роман Ганас. Комісія приступила до праці без жадних фондів, плянуючи зорганізувати їх передплатами та безпроцентовими позиками у прихильників та ентузіястів видання цієї книжки·

З часом продовжувалась праця авторки над викінченням скриптів і приготуванням їх до друку, а друкарня в свій час,згідно з договоренням приступила до виконання друкарських робіт.

Тому, що маємо багато запитів від заінтересованих людей, спеціяльно від передплатників, видавнича комісія може вже сьогодні подати до відома, що книжка є в процесі виконання в друкарні «Логос» в Мюнхені, праця проходить інтензивно, і авторка персонально стежить за коректою, ломкою і оформленням книжки, що забезпечить її появу у бездоганному вигляді. Термін появи цієї більшої об’ємом книжки, згідно з сучасним темпом виконування друкарських робіт, передбачується на початок наступного року. В найближчих тижнях по усіх відділах нашого товариства розпічнеться посилена акція дальшої передплати на книжку, щоби забезпечити фонди для її своєчасної появи.

З ціллю забезпечення якнайскорішої та успішної появи книжки двох представників видавничої комісії із Філядельфії, інж. С. Процик та ред. Є. Зиблікевич відбули вступну розмову із репрезентантом в-ва «Свобода» ред. А. Драґаном, під час якої можливість співпраці в тій цілі виявилась зовсім реальною. Про саму форму співпраці над виданням книжки між Головною Управою УНСоюзу і Видавничою Комісією, яка працює з рамені Товариства за Патріярхальний Устрій Української Католицької Церкви, буде вирішено в найближчому часі представниками обох організацій і авторкою.