Прохання парафії УПЦ КП у м. Луганську

З Християнським привітом Слава Ісусу Христу!

Дуже рідко попадає на Східну Україну Ваш журнал «Патріярхат». І нарешті у нас опинився цей прекрасний журнал! Всі члени парафії прочитали його, він дуже сподобався всім.

До Вас звертається парафія ім. «Святого Миколи Чудотворця» Української Православної Церкви — Київського Патріярхату м. Луганська. Ми взяли Вашу адресу у демократів м. Луганська, які роблять все можливе для відродження нашої Неньки України.

Східна Україна, в тому числі Луганська область, і м. Луганськ окупована московським патріярхатом, який не признає Українську Православну Церкву на сході України і веде шалену духовну експансію на терені Луганської області й м. Луганська. В Луганську є 10 церков і всі вони московського патріярхату.

Парафія ім. «Святого Миколи Чудотворця» УПЦ-КП не має церкви в м. Луганську і Божу Службу веде в будинках парафіян. Завдяки нашим зусиллям в терміні більше року, ходячи по всіх інстанціях, держадміністрації Луганська, ми добились у Луганського міськвиконкому— в одному із скверів Луганська, ділянку землі площою 1 га для будівлі храму ім. «Святого Георгія Переможця».

Парафія ім. «Святого Миколи Чудотворця», щоб не втратити авторитет серед мешканців м. Луганська порівняно з московським патріярхатом вирішила будувати храм в Луганську на 1500 чоловік. Кошторис храму — 6.000.000 гривнів (3.000.000 дол.), кошторис проекту храму ім. «Святого Георгія Переможця» від 2-3% кошториса будівлі храму (висилаємо Вам цей документ Інституту Луганського цивілпроєкту).

Земля дається Луганським міськвиконкомом строком на 2 роки. За ці короткі 2 роки треба побудувати храм з усіма службовими приміщеннями (землю площою 1 га дали на території скверу Луганська, парафія думає побудувати в цьому сквері й чоловічий манастир Української Православної Церкви — Київського Патріярхату).

Луганське земельне управління вимагає за свої роботи до виведеної земельної ділянки — 823 гривні (412 дол.), за аренду землі під будівлю храму за рік Луганський міськвиконком бере 1000 гривнів (500 дол.), платню, якщо парафія в терміновому порядку не заплатить 412 дол., то є загроза, що цю ділянку заберуть для будівлі танцювального клюбу багаті підприємці.

Парафія ім. «Святого Миколи Чудотворця» УПЦ-КП вклоняється Вам, шановний пан Миколо, і всім членам редакції журнала «Патріярхат», просить розіслати по всім містам СІЛА «Звернення» парафії ім. «Святого Миколи Чудотворця» Української Православної Церкви — Київського Патріярхату, до всіх підприємств, підприємців, товариств і всіх заінтересованих осіб, всіх віруючих — допомогти матеріяльно й коштами для будівлі першого в м. Луганську храму Української Православної Церкви — Київського Патріярхату.

В Луганську й по Луганській області ми звертались через пресу, радіо, телебачення до підприємців, банків, мешканців, товариств допомогти грошами на будівлю храму ім. «Святого Георгія Переможця», але не одержали ні копійки! В проросійському настрої мешканці м. Луганська і Луганської области, не має значення хто — підприємці, банкіри, рядові мешканці — не визнають самостійну Україну, не визнають Українську Православну Церкву — Київського Патріярхату, вони сплять і бачать себе в ярмі «матінки» Росії, вони хотіли б, щоб і Україна знову повернулась в російську неволю.

Протидією цьому є Українська Православна Церква — Київського Патріярхату, яка всіма засобами протидіє духовній і фізичній експансії московського патріярхату й російської московської держави.

Дуже просимо Вас допомогти нам у цьому дуже трудному, але благородному ділі.

Парафія щоденно молиться за Ваше здоров’я, за довгі роки Вашого життя, за успіхи в духовному відродженні ідей Християнства, на так довго бувшій під духовною і фізичною неволею московського патріярхату і московської держави, нашої знову відродженої як фенікс Неньки-України і нашої знову відродженої Української Православної Церкви — Київського Патріярхату.

На мармурових дошках золотими літерами на стінах храму ім. «Святого Георгія Переможця» напише парафія прізвища всіх, хто буде допомагати коштами в будівлі храму ім. «Святого Георгія Переможця» м. Луганська Української Православної Церкви — Київського Патріярхату.

Голова парафії ім. «Святого Миколи Чудотворця» м. Луганська Української Православної Церкви — Київського Патріярхату

В. Переходенко

 Редакція журнала «Патріярхат» долучується до прохання Парафії ім. «Святого Миколи Чудотворця» і просить наших читачів і людей доброї волі піддержати у воздвигненні Божого храму в м. Луганську.