Промова амбасадора Китаю

Ваша Еміненціє Кардинале Сліпий, Еміненції, Ексцеленції, Панове!

Тому, що я рік-річно найбільше разів приходив на цю імпрезу, відчуваю обов’язок сказати кілька слів. Це вже 7-ий раз, що я був запрошений на цю приємну імпрезу. І тому, і тільки тому, я хочу висловити, в імені моїх колег в Дипломатичному Корпусі, нашу вдячність за запрошення прилучитися до цього рік-річного свята і побажати, щоб цей Університет і Собор збагатилися і процвіли. Кожного разу, що ми тут приходимо, ми бачимо їх трошки більшими, як передтим. І хоч я не думаю, що хтось з моїх колег розуміють по-українському, все ж таки через італійську, англійську, французьку чи іншу мову ми пізнали цю велику працю, що їх Еміненція Кард. Сліпий доконали за всі ці роки, щоб пропаґувати свободу релігії і християнське виховання свого народу, якого справа нам дуже лежить на серцях.

Надіємося, що під проводом їх Еміненції Кард. Сліпого, ця Церква і цей Університет будуть рости й рости і, як сказали їх Еміненція, «аж поки ми не осягнемо найвищий шпиль, до якого ми зміряємо». Ваша Еміненціє, дуже дякуємо!

* * * * *

Патріярх Йосиф відправив Архиєрейську Святу Літургію в соборі Св. Софії в сослуженні таких отців: о. д-р Д. Блажейовський, о. д-р С. Гавранко, о. д-р І. Музичка, о. С. Чміль, о. д-р Л. Гузар і о. Король. Діяконував о. д-р І. Дацько. Співали хористи з Малої Семінарії і патріяршої Колегії Св. Софії під дириґентурою Є. Небесняка, Салез.