Прийдім і поклонімось у річницю смерти Патріярха Йосифа у Римі

Заходами Отців Львівського Крилосу запляновані особливі поминальні дні у Римі у річницю смерти Патріярха Йосифа, що почнуться 7 вересня і будуть тривати до 10 вересня 1985 р. На жаль, не багато мало нагоду бути безпосередніми учасниками на похоронних обрядах Патріярха Йосифа, але напевно у річницю смерти Патріярха Йосифа повинно бути більше учасників, щоб занести наші спільні молитви безпосередньо над його могилою, згадати і зберегти його світлу пам’ять. Повинні прибути миряни з усіх місць нашого поселення, але тим , що є ближче і зручніше, повинні взяти більше численну участь. Не повинні залишитись позаду миряни з США й Канади. Крайова Управа в США вже поробила певні заходи з подорожною компанією Кобаснюків у Нью-Йорку в цій справі. Так що можна буде по дещо зниженій ціні поїхати на ці поминальні дні, а при цьому також відвідати цікаві місця у Римі й околицях. Просимо слідкувати за оголошеннями в українській поточній пресі.

У суботу, 7 вересня, відбудеться архиєрейська Служба Божа в соборі Св. Софії, з Панахидою, що буде відправлена у крипті Св. Софії. Того ж дня відбудеться в УКУ від 3 до 5 години по полудні сесія Священичого Т-ва, а у вечірніх годинах відбудуться у Домус Пачіс поминки.

В неділю, 8 вересня, о годині 10 ранку буде відправлена архиєрейська Літургія, а в 4:30 по полудні в Домус Пачіс відбудеться академія з мистецькою програмою, під час якої слово про Патріярха Йосифа виголосить відомий нам о. Веренфрід ван Страатен.

В понеділок, 9 вересня, о год. 9.30 в УКУ відбудеться наукова сесія Українського Богословського Наукового Т-ва, під час якої виголосить доповідь архимандрит Іван Гриньох на тему: «Завіщання Блаженнішого Патріярха Йосифа — відблиск його богословського і еклезіологічного мислення».

У вівторок, 10 вересня, у Домус Пачіс відбудуться дві імпрези — мирянська конференція і наради молоді.

Решту часу можна буде зужити на прогульки і відвідини цікавих історичних місць, яких у Римі й околиці є багато. З повищого можна сказати, програма є цікава, і варто прибути на ці поминальні дні, бо своїм життям, працею і змаганням собі на це заслужив наш Великий Патріярх Йосиф.

Наші Отці в Римі подбали і вже наперед замовили відповідні приміщення з приступними цінами. Повне удержання, себто нічліг, снідання, обід і вечеря на один день коштує 20 американських долярів або рівновартість в іншій валюті. Якщо хтось бажав би тільки снідання і вечерю — то 17 дол. на день. Приміщення є замовлені у Домус Пачіс. Такі самі ціни є також і в Патріяршому Домі у Римі. Зголошення слати на адресу:

Rev. Iwan DACKO
Piazza Madonna dei Monti,
00184 — ROMA, Italy