Свіжий номер

6(500)2023

Час ставати сильнішими

Стати автором

Приклад, гідний до наслідування

Просимо Редакцію журнала «Патріярхат» надрукувати залученого листа. Громадський Комітет у Чікаґо, що зформувався для переведення збірки на потреби Патріярха Мирослава-Івана, одержав, як відгук на запляновану збірку, цінного і прямо подивугідного листа з княжою пожертвою, якого просимо надрукувати.

Громадський Комітет Фонду для розбудови Українського Риму в Чікаґо.

У журналі «Патріярхат» я вичитала, що наш Патріярх Мирослав-Іван Любачівський кличе мирян до Українскої Церкви: поможіть! поможіть! Це наша справа дбати про потреби того, що тут, у Римі, з трудом збудували. Ще треба розбудувати бібліотеку й викінчити мозаїки в Соборі Святої Софії.

В залученні пересилаю чек на 1,000 дол. на ті потреби і прошу, хай буде записано там, у Римі слідуюче: «Параскевія Пікас-Витвицька складає дол. 1,000 на потреби в Римі в пам’ять свого мужа Івана Витвицького, котрий помер дня 5 січня 1971 року. Покійний був секретарем Митрополичої Консисторії у Львові за часів Митрополита Андрея Шептицького і Йосифа Сліпого». Значить, останній секретар, бо більшовики опісля все зліквідували.

Будьте здорові!

Параскевія Витвицька, в.р.

 

Від Редакції: 3 приємністю надрукували цього цінного листа Параскевії Витвицької, бо він є багатомовний. Це підкреслює незаперечний факт, що у нашій громаді є люди з почуттям відповідальности та великим зрозумінням до потреб нашої Церкви, а в першу чергу потреб Помісної УКЦеркви, Патріярха Мирослава-Івана.

Поділитися: