Привіт від нової Крайової управи

В імені нововибраної Крайової Управи Українського Патріярхального Товариства в ЗСА маю шану й приємність привітати всіх ВШ. Членів Управ та всіх ВШ. Членів нашого Товариства на початку цієї нової каденції. Після розподілу діловодства між поодиноких членів Крайової Управи, що сталося на першому засіданні 29 квітня 1979 p., перешлемо всім Відділам конкретний плян діяльности на найближчий час. Тим часом бажаю сказати ось що:

Наша Управа продовжуватиме діяльність попередніх Крайових Управ та Патріярхального руху взагалі, що діє вже 15 років, на добро Помісної Української Католицької Церкви та з повною відданістю Особі й ідеям нашого Достойного Патріярха Києво-Галицького і Всієї Руси Блаженнішого Йосифа, і з повною пошаною до нашої Ієрархії й нашого Духовенства.

Будемо продовжувати нашу працю під гаслом «Закріплюймо український Патріярхат на місцях» та в дусі згоди й єдиномислія серед усього українського Божого Люду. Хай любов до Бога й ближнього, а зокрема любов до нашої многострадальної Церкви й наших мучеників стануть основою всієї нашої діяльности. На цій основі будуймо далі величній храм Києво-Галицької Патріярхії, а тоді стрінемо ювілей 1000-ліття Хрещення Руси з чистою совістю і чистим серцем.

Просімо Слугу Божого Андрея про допомогу в нашій праці!

Христос Воскрес!

За Управу:
Д-р Богдан І. Лончина — голова