Привітання Блаженнішому Любомиру

Українське Патрірхальне Товариство в СШАХристос посеред нас!

Ваше Блаженство! Вітаємо Вас із патріаршим віком – 80-літтям! Ці роки наповнені молитвою та змістом і поученнями Вашим духовним дітям.

Ми вдячні Господові, що нагородив Вас щедрістю служити Христовій Церкві києво-візантійської традиції. Ми вдячні за повернення нашої Церкви до місця її походження, Києва, та пригадування суті Церков Володимирового хрещення. Ваші отцівські поради щодо продовження діяльності Патріярхального руху залишаються наснагою в розвитку мирянських ініціатив, головно видання журналу «Патріярхат», що є незалежним і відпові­дальним та одночасно сприяє кращому розумінню процесів самобуття УГКЦ.

Годиться також згадати Вашу заохоту відновити студентське та акаде­мічне товариство «Обнова» за мого попереднього головування в Патріярхаль­ному товаристві (1989 – 1993 рр.) зі зверненням уваги на еклезіальні норми помісних Церков і плекання зрілої та відповідальної християнської інтелігенції.

Світ різко змінюється у щораз швидшому темпі. Ваше слово постійно нагадує про дані Богом цінності та освітлює шлях крізь мирську суєту. Послан­ня про «Один Божий народ у краї на Київських горах» та інші лишаються для нас напрямними на довгі роки.

Хоча не можемо наживо у Києві відзначити цю гарну річницю нашого дорогого Духовного Батька, з подякою та найщирішими побажаннями зноси­мо молитву за Ваше здоров’я і Божу благодать на довгі літа.

Благословіть, Владико.

Ваші у Христі

Рома М. Гайда, голова

Андрій Сороковський, заступник

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

6 (476) 2019 2019-6-obkladweb