Привітання Голови Українського Патріярхального Світового Об’єднання Василя Колодчина на патріаршому Соборі УКЦеркви

Блаженіший Патріярше, Високопреосвященні і Преосвященні Владики, Високопреподобні і Преподобні Отці, Преподобні Сестри,
Дорогі Брати і Сестри — делегати на цей Патріярший Собор
Помісної Української Греко-Католицької Церкви.

Слава Ісусу Христу!

Я маю велику честь і шану вітати Вас від мирян діяспори, зорганізованих в Українському Патріярхальному Світовому Об’єднанні. В ряди наших мирянських організацій стали духовні діти св. л. Патріярха Йосифа Сліпого, які вже понад 30 років моляться, працюють і боряться за здійснення Його світлих заповітів. Зокрема, ми боремося за визнання Апостольською Столицею Києво-Галицького Патріярхату УГКЦеркви.

Сьогодні, в цю історичну хвилину, коли ми зібралися з найдальших закутків української землі та всіх країн наших поселень, щоб накреслити програму праці нашої Церкви на 21-ше століття, вслухаймося в слова заповіту св. п. Патріярха і Кардинала Йосифа.

«Отже заповідаю Вам усім: моліться, працюйте і боріться за збереження душі кожної людини українського роду і весь Український Нарід і просіть Всемогучого Бога, щоб він допоміг нам завершити нашу тугу за єдністю і наші змагання за церковне з’єднання у здвигненні Патріярхату Української Церкви.

Ми вітаємо Вас та бажаємо якнайкращих успіхів у Ваших соборових нарадах на Славу Божу, на добро нашої Церкви, Українського Народу й Української Держави.

Щасти Вам Боже на все добре!