Привітання митрополита Володимира Стернюка у Стемфорді, Кон.

Ваше Високопреосвященство, Високопреосвященніший Архиєпископе Володимире!

Сердечно вітаю Вас з приїздом до нашої єпархії від усіх мирян нашої Стемфордської єпархії.

Я невимовно радію, що можу привітати Ваше Високопреосвященство, як живого свідка нашої Церкви-Страдниці в Україні.

Вітаю Вас, як символ цієї Церкви, яку ворог Бога і нашого народу хотів стерти з лиця землі, бо ця Церква була остоєю національної субстанції нашого народу в Західній Україні.

Вірні науці Христа, Ваше Високопреосвященство, за Святим Апостолом Павлом можуть сказати: «Нас тиснуть звідусіль, але ми не пригноблені, ми в труднощах, та ми не втрачаємо надії, нас гонять, та ми не покинуті, ми повалені, та не знищені».

Вірні заповітам Слуги Божого Андрея, нашого рідного Отця Церкви та Страдника Христа ради, Патріярха Йосифа, Ваше Високопреосвященство, Ви дочекались ласки від Бога, що в нагороду могли перші увійти в храм Святого Юра після довгих років, яка ця наша святиня була нам насильно відібрана.

Всі ми в діяспорі зі святою гордістю читали про Ваш мужній виступ в обороні нашої Церкви в час змагань за священні права нашої Церкви в час Синодів і коли рішалась доля наших храмів.

Нехай Господь наш Ісус Христос кріпить Ваше Високопреосвященство дальше, як і досі, своїми ласками та добрим здоров’ям, щоб Ви могли служити нашій Церкві своїм знанням і досвідом ще Многі Літа!

Василь Ленцик

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web