Привітання владики Іннокентія Лотоцького

Слава Ісусу Христу!

9.III.1981

Українське Патріярхальне Товариство в США Крайова Управа на руки Голови
Високоповажаного д-ра Богдана Лончини

Стерлінг Гайте, Міч.

Високоповажаний Пане Голово!

Прийміть від мене щиру подяку за повідомлення про Крайовий З’їзд Делегатів У ПТ, що має відбутися в Боффало, дня 4-го квітня, ц.р.

Мені неможливо прибути на цей з’їзд тому, що 2-го квітня відбудеться моя інсталяція на Чікаґського Єпарха і напевно кілька днів будуть у мене гостити церковні достойники, родина і буде багато зайнять. Все-таки, буду з Вами щирою молитвою до Святого Духа, щоб Він своїм світлом і своєю ласкою допоміг Вам провести всі наради так, щоб вони увінчалися прегарним успіхом.

Товариство Ваше проробило велику роботу, за що Вам належиться повне признання. У мене лише одне бажання і прохання до Вас і до Шановних Делегатів: Будьте завжди носіями євангельської любови і Христового миру, а уникайте того всього, що нас роз’єднує, зглядно засіває кукіль непотрібних критик й антагонізму. Наша Помісна Українська Церква в діяспорі потребує єдности, що її так дуже бажає наш Глава Патріярх Йосиф.

Здоровлю щиро Вас і всіх Високоповажних Делегатів, та залишаюся назавжди,

Ваш у Господі слуга, Іннокентій ЧСВВ Єпископ м. Чікаґо

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web