Радіопрограма «Голос мирян»

Заходами філядельфійського Відділу Товариства за Патріярхальний Устрій УКЦеркви вже пів року тому зорганізовано тут одногодинну щотижневу радіопрограму «Голос Мирян». Вона існує завдяки ініціятиві і старанням групи ідейних людей — «патріярхальників», яких «в доброму чи злому розумінні» вимінив у своїй проповіді недавно Верховний Архиєпископ. Ця група, що складається із підприємців і поодиноких громадян, щотижнево оплачує кошти радіостанції, даючи суспільству повну годину некомерційної передачі матеріялів, коментарів та відомостей з церковного, мирянського та громадського й політичного життя.

Конечність такої програми виявилась тому, що в процесі своєї праці, а зокрема в кризових часах, Товариство весь час зустрічалось з відмовою в проханні помістити його комунікати чи повідомлення в українській пресі і в існуючих радіопрограмах. Тепер уже пів року громада Філядельфи й околиці одержує джерельні і правдиві інформації, яких вона раніше не мала, і які не вкладалися в стиль обмеженої, спотвореної і односторонньої інформації, репрезентованої союзовими, партійними або поплентацькими жерелами. Факт, що програма існує к оплачується вільнодумними и незалежними людьми говорить про те, що зміст передач позитивно приймається громадою.

Передачі «Голосу Мирян» можна слухати із радіостанції WIBP FM, Jenkintown, на хвилях 103.9.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web