Резолюції

III Крайового З’їзду Рад Українських Організацій за Патріярхат і Товариств підтримки Патріярхату винесені в Едмонтоні в дні 27 червня 1980

1. З’їзд висловлює їх Святості Папі Іванові Павлові II сердечну вдячність за Його батьківську журбу про долю багато-страдної Помісної Української Католицької Церкви.

2. З’їзд клонить свої голови перед Первоєрархом нашої Помісної Церкви — істинним Мужем Божого провидіння — Найлюбішим нашим Отцем — Блаженнішим Патріярхом Йосифом.

3. З’їзд з подивом глядить на змагання нашої Церкви в під’яремній Україні та засилає щирі привітання її Єрархії, Духовенству, Монашим Чинам і Мирянству, запевняючи їм свою повну підтримку та гарячі молитви.

4. З’їзд вітає всіх Преосвященних Владик нашої Помісної Церкви й учасників Надзвичайного Синоду, які були безпосередніми свідками того, що Вселенський Архиєрей, скликаючи цей Синод і даючи їх Блаженству помічника з правом наслідства, дав окрему владу Главі нашої Церкви, щоб на будуче він міг скликати Синоди Українських католицьких Владик із цілого світа.

5. З’їзд стоїть на становищі та розцінює децизію Святішого Отця, як перші кроки до повної помісности української Католицької Церкви, як теж єдність Матері-Церкви Краю з її Дочками-Церквами в діяспорі.

6. З’їзд стоїть на становищі проголошення Патріярхату попередніми Синодами та повністю підтримує їх Блаженство Патріярха Йосифа Главою всієї Української Католицької Церкви.

7. З’їзд закликає всіх Владик разом з духо­венством поминати в Богослуженнях їх Блаженство як Патріярха.

8. З’їзд таврує анонімні й неанонімні агентурні вилазки (словом і друком), які спрямовані проти авторитету нашої Церкви та взиває українську спільноту поставити видних авторів цієї розкладової роботи поза рамки свого церковного й громадського життя.

9. З’їзд радіє, що правно оформлена фундація Святої Софії розгортає свою діяльність настільки, що вже незабаром зможе фінансово підтримувати потреби нашої Патріярхії та закликає мирянство щедро своїми жертвами допомагати у виконуванні завдання фундації.

10. З’їзд взиває всю українську спільноту в цілому світі соборно готуватись, до відмічування 1000-ліття християнства в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web