Резолюції тринадцятих річних Загальних Зборів Українського Католицького Патріярхального Об’єднання у Великій Брітанії, які відбулися в Лондоні 14.5.1983 р.

  1. Миряни Помісної Української Католицької Церкви у Великій Брітанії щиросердечно вітають через приявних на Загальних Зборах делегатів Главу і Батька Помісної Української Католицької Церкви Його Святість Патріярха Йосифа із 91-річчям з дня народження та 20-річчям звільнення із більшовицької каторги, складають Йому в дари свою любов, найсердечніші побажання многих і благих літ із запевненням стійкости, вірности і відданости Його ідеалам.
  2. Висловлюють свою радість із приводу відбуття чергового Священного Синоду єпископів УК Церкви та надіються, що майбутнім Синодам українського єпископату будуть привернені всі ті права, які Українська Київська Церква мала під час злуки з Римським Престолом.
  3. Дякують всім священикам, які з доручення Блаженнішого Отця Йосифа обслуговують наш терен, незважаючи на перешкоди і зневаги зі сторони антипатріярхальників.
  4. Боляче вражені листом кард В.Рубіна до Владик Української Католицької Церкви і «канцелярії» Патріярха Йосифа, заявляють разом із мирянами всієї діяспори, що невідклично визнають існування українського патріярхату, який тільки жде на формальне визнання Ватикану. ЦЕ Є ГОЛОС НАШОЇ СОВІСТИ!
  5. Протестують проти ганебних і нехристиянських заборон, що мали місце у Волсінґгамі та Люрді.
  6. Якнайстрогіше засуджують провокаційні писання «Церковних Вістей» та різних агентурних рептильок, які ширять роздор, ненависть і зневажають Голову і Батька Української Католицької Церкви Патріярха Йосифа, вірних йому владик, священиків і зневажають почування мирян.
  7. Ще раз заявляють, що у згоді з голосом своєї совісти, не уважають єп. А. Горняка за свого Архипастиря. Привернення церковної єдности і нормалізація церковних відносин на нашому терені є можливі тільки після заміни його справжнім душпастирем.
  8. Апелюють до сумління християн вільного світу стати на захист переслідуваних вірних українських Церков у Радянському Союзі згідно з Зверненням до українських владик, духовенства і всіх братів на чужині, яке наспіло з України віл листопада 1982 р.

Закликають всіх мирян, а зокрема українську молодь взяти масову участь у Ювілеї Спасіння. 1950-ліття Відкуплення Людського Роду Ісусом Христом, у святкуваннях під кличем «Українська Молодь Христові».