Резолюції VIII З’їзду УПСО, що відбувся 31 травня 1998 р. в Іст Гановер, Нью Джерзі, США

  1. З нагоди надходящого третього тисячоліття Христової ери З’їзд шле вітання Блаженнішому Патріярхові УКЦ Мирославу Івану, членам Синоду УКЦ. священству, монашеству та мирянам УКЦ в Україні і в діяспорі сущим.
  2. З’їзд підкреслює єдність і одність УКЦ в Україні і в діяспорі та закликає усіх мирян до співпраці з ієрархією та духовенством.
  3. З’їзд вітає ідею скликання другої сесії Собору УКЦ у Львові, який має відбутися в серпні 1998 року.
  4. З’їзд закликає мирян і духовенство УКЦ до розбудови правдивого екуменізму на низах.
  5. З’їзд закликає усі складові частини УКЦ докласти всіх старань, щоб виховувати мирян в дусі традиції нашої Церкви і постанов Вселенського Собору Ватиканського II та прилучати українську молодь до Христової Церкви.
  6. З’їзд закликає всіх членів УКЦ активізувати і розбудовувати культурне, громадське життя української діяспори на Заході.
  7. З’їзд закликає увесь український Божий Люд до збереження спадщини Патріярха Йосифа і до дальшої наполегливої праці щодо визнання Патріярхат УКЦ.
  8. З’їзд закликає уряд української держави нав’язати дипломатичні зв’язки на рівні амбасадора з Апостольською Столицею та робити всі відповідні заходи, щоб Святішого Отця Папу Івана Павла II було запрошено на офіційний візит в Україну.
  9. З’їзд засуджує горезвісний лист кардинала Анджело Содано з директивою усунути одружених греко-католицьких священиків з території Польщі.
  10. З’їзд вимагає від дипломатичного корпусу Апостольської Столиці, щоб на усіх переговорах з Російською Православною Церквою, предметом яких є Українська Католицька та Православна Церкви, були представники цих Церков.