Свіжий номер

2(502)2024

Час ставати сильнішими

Стати автором

Річні Загальні Збори Українського Патріярхального Т-ва Відділ в Кергонксоні

В неділю, 18 березня 1984 p., в залі церкви Пресвятої Тройці в Кергонксоні, відбулися річні Загальні Збори Українського Патріярхального Т-ва Відділу в Кергонксоні. Збори відкрив голова Т-ва д-р Микола Барусевич в присутності 50 членів та попросив о. д-ра Богдана Волошина перевести молитву. Після того попросив присутніх вшанувати пам’ять членів, які відійшли від нас у Божу вічність. Запропоновано президію: голова — д-р Олег Волянський і секретар – п-і д-р С. Барановська, що присутні члени одноголосно одобрили. Секретарка прочитала протокол з попередніх зборів, який був прийнятий без змін.

Далі слідували звіти попередньої управи. Голова Т-ва д-р М. Барусевич звітував за минулий період. За активну з посвятою працю Т-ва за звітній час голова отримав щире признання.

За скарбника Т-ва звітувала п-і З. Ковальська. Вона подала інформації про стан каси на сьогодні, про висилання грошей на Патріярший Фонд та висилку грошей нашим студентам в Німеччині й Польщі.

За Контрольну Комісію звітував С. Олексів. Він заявив, що переведено контролю всього діловодства, і все знайдено в якнайкращому порядку. З рамени Контрольної Комісії він вніс пропозицію висловлення довір’я уступаючій управі, що Збори одноголосно схвалили.

На внесок Номінаційної Комісії вибрано нову управу на наступну каденцію, до якої увійшли: голова — Михайло Куриляк, заступник голови — п-і Галя Хамула, секретар — д-р С. Барановська, касієр — п-і А. Яць, члени — п-і Д. Горняткевич, п-і П. Оприська і п-і Ціханська.

До Контрольної Комісії увійшли: голова — С. Олексів та члени —
п-і Т. Кульчицька і п-і І. Хоманчук.

Після вичерпання програми нововибраний голова подякував присутнім за участь у Зборах та закрив Збори молитвою, яку перевів о. д-р Богдан Волошин.

Михайло Куриляк

Поділитися:

Популярні статті