Сан Дієґо у 60-річчя єрейських свячень Патріярха Йосифа

Українська громада у Сан Дієґо дуже мала, начисляє 25 родин і не може похвалитись великою активністю. Незалежно від цього вона проводить по своїх спроможностях культурну й церковну працю. Заходами Відділу Товариства за Патріярхальний Устрій Помісної УКЦеркви в Сан Дієґо разом з о. парохом Михайлом Курилом заплянували й влаштували 2 жовтня 1977 р. святочні сходини з нагоди священослужіння Патріярха Йосифа. Щоби це унікальне в історії нашої Церкви відзначення випало гідно, святочно й величаво, запрошено також американців, яких на цю святочну імпрезу прийшло 70 осіб.

Спершу, в ранніх годинах о. М. Курило відправив у наміренні Патріярха Йосифа торжественну Службу Божу. Сходини відбулись в залі прибраній квітами і по середині був портрет Патріярха. Під час сходин прочитано статтю в українській мові: «60-річчя їх Святости священослужіння» з журнала «Патріярхат», як також прочитано статтю з цього ж журнала в англійській мові Нормана Казінса про звільнення Патріярха Йосифа з вісімнадцять літнього заслання, яку учасники прослухали з великою увагою та зацікавленням.

В церкві під час Служби Божої було переведено збірку на Патріярший Фонд, яка принесла 324.25 дол., які згідно з зарядженням переслано до єпископської канцелярії в Чікаґо. Крім цього Жіноче Товариство при парафії переслало безпосередньо до канцелярії Патріярха Йосифа 100.00 дол. на фонд Церкви в потребі. Свято пройшло скромно, але щиро, святочно й величаво.

Свіжий номер

5 (492) 2022 OBKLADYNKA_sajt