Ще одна болюча втрата

З волі Всевишнього відійшла у вічність св.п. Анастасія Біловус 7 червня 1986 р. в Ст. Петерсбург, Флорида. Похорон відбувся 11 червня на Українському Національному Цвинтарі у Вашінґтоні, Д.К.

Покійна народилась 2 лютого 1909 року в селі Завишня, Сокальського повіту, Західня Україна. Прибула до Канади 18-літньою дівчиною, потім переселилась до США. Її національна свідомість була вже сформована, про що свідчить її безперервна праця для своєї церкви і громади. Покійна відзначилась великими успіхами, як співорганізаторка української католицької середньої школи в Гемтремку, Детройт, співосновниця Українського Національного Архіву-Музею, Українського Національного Центру у Воррен, Міч., та української католицької церкви Богоявлення Господнього в Ст. Петерсбурзі, Флорида.

Із своїм чоловіком включалася в організування гетьманських відділів — приятелів Гетьманського Руху, спровадженню багатьох родин із скитальщини, щирою допомогою для різних національних цілей, включаючи Патріярший фонд. Крім цього вона писала поезії, які появились у книжці «Державні думи» в 1942 році. Також у сорокових роках появилась історична повість п.н. «Катруся», а в 1985 році її спомини англійською мовою п.н. «Май Мемуарс 1914-1982». До кінця свого трудолюбивого життя була культурно-освітньою референткою Українсько-американського товариства емеритів.

Висловлюємо глибоке співчуття чоловікові, синові, внукам і всій родині.

Референт Патріяршого Фонду
М. Куриляк