Щира подяка Василеві і Стефанії Куждам

Отець парох Василь Ганішевський села Ценіва, що на Тернопільщині, разом з всіма вірними цього села складають особливу щиру подяку Василеві і Стефанії Куждам за їх вийняткову щедрість для церкви і на поставлення у свойому рідному селі пам’ятника воїнам, що боролись за волю України, Української Повстанської Армії (УПА). Василь і Стефанія Кужди є уродженцями села Ценіва, які тепер проживають в США. Вони не забували свойого рідного села з того часу, коли доля їм судилась його покинути і йти у невідомий світ — на захід, але духом все залишались жити у свойому рідному селі.

Як тільки воскресла незалежна українська держава Василь і Стефанія Кужди постарались замаркувати свою пам’ять у рідному селі, ставши щедрими жертводавцями на потреби новозбудованої церкви і фундаторами пам’ятника УПА в селі Ценів.

25 серпня 1996 р. відбулось урочисте відкриття пам’ятника воїнам УПА в селі Ценеві, яке довершив о. парох Василь Ганішевський, відправивши Панахиду за спокій душі упавших за волю України воїнів УПА. Після цього відбувся, присвячений цій події, урочистий концерт. У цій вийнятковій урочистості взяли участь гості з сусідних сіл Ценіва, а також були запрошені учасники Української Повстанської Армії. Під час цих святкових хвилин не одноразово згадували імена Василя і Стефанії Куждів та висловлювали їм подяку за їх пам’ять і любов до рідного села та велику жертвенність. На жаль, вони не мали нагоди безпосередньо побачити святочно зібраних вдячних їм, біля пам’ятника людей і почути їх вислови подяки, бо на це їм не дозволяв їх вік і стан здоров’я. Тому, ось цією дорогою всі земляки односельчани села Ценіва, на чолі з о. парохом Василем Ганішевським, висловлюють Вам, Василю і Стефаніє, щиросердечну подяку за все Ваше добро, яке Ви вчинили. Хай Всевишній Господь держить Вас у своїй опіці.

о. парох Василь Ганішевський і жителі села Ценів