Слово Блаженнішого Мирослава-Івана на відкритті Синоду владик української греко-католицької єрархії

Високопреосвященні і Преосвященні Владики!

В ім’я святої, єдиносущної і животворящої Тройці, Отця, і Сина, і Святого Духа, оцим відкриваю Синод Єпископів Помісної Української Греко-католицької Церкви. Немає сумніву, що кожен з нас собі усвідомлює важність цього збору і високу відповідальність наших рішень та напрямних, бо стоїмо на порозі небувалих подій в історії світу і нашого українського народу.

Помолившись учора спільно в соборі Святої Софії, сьогодні збираємося ми — Владики Помісної Української Греко-католицької Церкви з України і поселень вже вдруге, щоб намітити шлях на майбутнє, забезпечити тяглість її проводу і почати новий етап її утвердження на землях нашої батьківщини України. Наша Церква більше, ніж будь-коли, потребує святих і великих мужів-провідників, яких вела б Божа Премудрість.

На цьому переломному Синоді ми шукатимемо шляхів і людей, щоб мали мудрість Божого уподобання, щоб у житті уміли те, що Богові миле, гаряче бажати, мудро шукати, у правді визнавати і досконало виповняти на славу й честь святого Божого імени. Українська Греко-католицька Церква, як і вся Христова Церква — за словами Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького — потребує людей, що б мали у собі глибоку свідомість мудрости свого стану, щоб сповняли все, чого Бог бажає, розуміли свої обов’язки і виконували їх так, як треба і як належить на славу Божу і добро повірених їм душ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web