Слово отця крилошанина Володимира Андрушкова під час відзначення 80-ліття від дня народження Верховного Архиєпископа Кир Йосифа VII в Римі, 17 лютого,1972 року.

Вітаю Вас Блаженніший Первоієрарше Української Католицької Церкви, з нагоди Вашого вісімдесятьліття, від усіх отців духовних, від усього духовенства нашої помісної церкви, як рівнож від усіх членів Світового Товариства св. Андрея. І складаю від усіх священиків вислови беззастережної відданости, вірности і пошани до Вашої Особи, як до найвищого провідника – Патріярха нашого, бо Ви є уосібленням зболеного та пониженого народу і його страдальної Церкви.

Дякую Вашому Блаженству за цінні відзначення отцям духовним, які є тривким доказом діючого авторитету Української Католицької Церкви і є суттєвою частиною її помісности, за яку слід нам постояти і яку слід боронити в часі великої проби сил нашої віри й любови.

Бажаю Вашому; Блаженству від священиків нашої Української Католицької Церкви, оцих, що на волі, і тих, що в тюрмах гідно і достойно по-геройськи вести нашу Церкву як це Ви в минувшині доказали світлими ділами й завершити її патріярхатом, як одиноким тривким фундаментом її існування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web