Свіжий номер

1(501)2024

Час ставати сильнішими

Стати автором

Спростування

Нижче подаємо спростування, що з’явилось в українській греко-католицькій газеті «Нова зоря» за липень 1994 p., число 14 / 142, Івано-Франківськ.

 

У журналі «Патріярхат» (число 7-8 за липень-серпень 1994 р.) редактором Миколою Галівим поміщена невірна інформація про те, що у Києві є дві не пов’язані між собою католицькі парохії: перша — на Аскольдовій Могилі, яка нібито підлягає під юрисдикцію Івано-Франківському єпископові, та друга на Подолі — під юрисдикцією Блаженнішого Мирослава-Івана Любачівського.

Ординарій Івано-Франківської єпархії вважає за доцільне пояснити, що обидві парохії знаходяться під юрисдикцією Блаженнішого Мирослава-Івана Кардинала Любачівського, що ніякого юридичного непорозуміння між ними немає, так як про це трактує ред. Микола Галів. Тим більше, що о. Ігор Онишкевич, який обслуговує парохію на Аскольдовій Могилі, під час перебування на авдієнції у Блаженнішого Мирослава-Івана зробив доповідь про стан парохії та отримав благословення на подальшу працю.

Трактування ред. журналу «Патріярхат» Миколи Галіва вважати безпідставними.

 

Ординарій Іван-Франківської
Греко-католицької єпархії
Софрон Дмитерко, ЧСВВ

Радий за таке спростування. Інформації, які подавав, походили безпосередньо з Києва від о. Валерія Шкарупського. До цього бажаємо з приємністю додати і підкреслити — дай Боже, щоб так було, як говорить Владика Софрон Дмитерко.

Поділитися: