Синод єпископів Помісної Української Католицької Церкви

Щоб подбати про пасторальну потребу Української Католицької Церкви, Папа Іван Павло II, у порозуміні з Блаженнішим Патріярхом Йосифом, скликає до Ватикану українських єпископів на Синод, що зачнеться 24 березня ц. р.

Цим актом Святіший Отець здійснює постанови II Ватиканського Вселенського Собору і йде на зустріч повторним домаганням Блаженнішого Патріярха Йосифа і всього українського єпископату.

Прохається наших священиків, монахів, монахинь і вірних про молитви до Святого Духа, Богородиці — Покрова України і українських Богоугодників, щоб ця важна історична хвилина була благословенною для добра нашої Церкви і народу

Ватикан, 18 березня 1980 р.
Патріярша Канцелярія

Повище наведений комунікат з Патріяршої Канцелярії говорить багато. Не будемо забігати наперід і тим самим не будемо бавитись у пророків, що буде і як буде, але сам факт, що Святіший Отець Іван Павло II скликав Синод українських єпископів у порозумінні з Патріярхом Йосифом говорить багато. Треба вірити, що в цьому потягненні криється щира й добра воля Папи Івана Павла II. Можна робити припущення, що прийде до певного оформлення нашої УКЦеркви, як окремої одиниці у Вселенській Христовій Церкві. В цьому нас переконує незаперечна істина, яку нам залишив Ісус Христос, що після розп’яття невідклично приходить воскресення, це тільки питання часу.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

6 (476) 2019 2019-6-obkladweb