Свіжий номер

2(502)2024

Час ставати сильнішими

Стати автором

Телеграма до Блаженнішого Патріярха

Париж, дня 20 лютого 1983

їх Блаженство Блаженніший Кир Йосиф
Патріярх і Кардинал ПУКЦеркви

Ваше Блаженство!

З нагоди Ваших ювілеїв, 91-го року життя та 20-тої річниці визволення з неволі гонителів нашої Церкви, вірні парафії св. Володимира в Парижі, згуртовані довкола своїх душпастирів та під керівництвом свого нового єпископа-екзарха Кир Михайла, благодарственною Святою Літургією, в неділю, 20 лютого, дякували Всевишньому за збереження Вашого Блаженства, як Глави й Батька Помісної УКЦеркви.

Вся Помісна УКЦерква та ввесь український народ бачить ласку Божого Провидіння у великій історичній місії, яку сповняє Ваше Блаженство для збереження, розбудови і розвитку Помісної УКЦеркви у Вселенській Церкві та для закріплення віри в Христа на друге тисячоліття України.

Щойно закінчений успішно Синод Помісної УКЦеркви під Вашим керівництвом та з благословенням Святішого Отця Івана Павла II є запорукою для всіх нас, в розсіянні і в Україні, що Помісна УКЦерква сповнить свою місію спасіння Божого люду в Україні та духовного завершення українського народу.

Молимо Господа, щоб наділив Ваше Блаженство ще довгими роками, благословив успіхами Вашу посвяту для нашої Церкви й дозволив вповні здійснити діло Патріярхального завершення нашої Церкви в лоні Вселенської Церкви.

З висловами повної синівської відданости Вашому Блаженству в Господі Ісусі Христі

Владика Михайло, Екзарх,
Душпастирі й вірні парафії св. Володимира в Парижі —
Патріярхальне Товариство у Франції

 

Поділитися:

Популярні статті