У Англії помер Михайло Кітчак

19 грудня 1989 р. помер відданий член Патріярхального руху, довголітній скарбник УКПО у Ґлостері, постійний читач журнала «Патріярхат», щедрий жертводавець на церковні й національні цілі і громадський діяч Михайло Кітчак.

Покійний народився в селі Телешниця Ошварова, Ліського повіту. Михайло Кітчак належав до цього типу людей, на плечах яких спочиває ось ця невидна, муравлина громадська праця. Де тільки міг і мав на стільки сил, там уділявся у працю і старався, щоб наша громада на церковному і національно-громадському полі росла і здобувала свої позиції у вільному світі.

Похоронні обряди довершив у церкві св. Барнабаса у Ґлостері о. диякон М. Якуб’як, який також попрощав покійного у Божу вічність, а дружині Марії висловив глибоке співчуття. На цвинтарі покійного Михайла прощали від Українського Крайового Патріярхального Об’єднання (УКПО) В.Мартинюк і від Союзу Українців Великої Брітанії В. Косилович. Підчас поминок, що приготовили пані ОУЖ, зібрано у пам’ять покійного Михайла 42.65 фунтів, з чого 16 фунтів призначено на пресовий фонд журнала «Патріярхат». Хай пам’ять про покійного Михайла надовго залишиться між нами.

Управа Відділу СУБ та Суспільна Опіка в Глостері

Редакція журнала висловлює глибоке співчуття дружині Покійного Марії,
а всім щирим жертводавцям — щиру подяку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>