У Трентоні відбулись загальні збори відділу Т-ва за Патріярхальний устрій УКЦеркви

Збори Відділу Т-ва за Патріярхальний Устрій у Трентоні, що відбулись першого травня 1977 р. відкрила, вітаючи присутніх голова Відділу Дарія Кузик. Для керування Зборами обрано президію: д-ра Богдана Корчмарика на голову, а Є. Пришляка на секретара. Під час Зборів д-р Володимир Бачинський з Філядельфії виголосив доповідь про проблеми патріяршої Церкви. Доповідач заторкнув низку болючих питань, які вдаряють по нашій Церкві, а зокрема з сторони Ватикану.

Над виголошеною доповіддю розвинулась жвава дискусія у якій брали участь Б. Корчмарик, Д. Кузик, П. Залеська, д-р Грималяк, д-р Т. Сендзік й інші. Підкреслювано, що конечним є, щоби до мирянського руху приєднати українську молодь. Порушено справу мови у нашій Церкві й низку інших питань.

Звіт з діяльности управи Відділу склала голова Дарія Кузик, який учасники прослухали з увагою й прийняли оплесками. Фінансовий звіт склав П. Леськів. Контрольна Комісія прочитала звіт з переведеної контролі і подала внесок на уділення абсолюторії, який присутні піддержали оплесками. Збори перевибрали ту саму Управу, що була з тим, що на заступника голови Дарії Кузик вибрано паню Сендздік. В цілому Збори пройшли у дружній і діловій атмосфері.