У власній справі

Ми все підкреслювали, що журнал «Патріярхат» є нашим спільним досягненням. Журнал не одержував і не одержує жадних субсидій, ні допомоги, а спирався виключно на передплаті, кольпортажі і на скромному, але допоміжному пресовому фонді. Тому нашим бажанням є, щоби кожний причинився для його росту і розвитку та допоміг забезпечити безперервну появу. В першу чергу звертаємось до наших Читачів, Прихильників, управ Відділів Українського Патріярхального Т-ва, Членів зорганізованого мирянського руху і всіх людей доброї волі поспішити журналові з поміччю фінансовою і приєднанні читачів. Віримо, що журнал повністю заслуговує на таку піддержку. Журнал «Патріярхат» за час свого існування порушив і дальше порушує низку вагомих і цікавих питань з релігійно-церковного життя і тим себе повністю виправдав та здобув собі право громадянства.

В останньому часі помер наш друкар, який для нас виконував дуже дешево працю. Зараз справа ускладнилась, бо не тільки, що треба платити значно вищу ціну, але і праця не є виконувана на час. Тому останні числа журнала появились неточно.

Ми старались, щоби ціна журнала була приступна для широкого читача і пробуємо це дальше робити, але останньо підійшла ціна за склад і друк, і недивлячись на те, що ніхто не одержує заплати за свою працю не вистачає грошей, щоби покрити видатки, і Ми все ще пробуємо залишити ціну один доляр за число, при умові, що на наш заклик Ви відгукнетесь, хоч найменшою пожертвою, на пресовий фонд, що покрило б наш недобір. В іншому випадку прийдеться піднести ціну на журнал. Віримо, що ми знайдемо у Вас зрозуміння нашого прохання, відгукнетесь на наш заклик і надішлете свою щиру пожертву, яка для нас буде дуже помічною не тільки в матеріяльній, але й моральній площині. Це буде наявним покажчиком про те, чи журнал є нашим спільним здобутком і чи він стоїть твердо на своїх ногах. Ми знаємо, що до Вас звертаються в багатьох інших справах, щоби складали пожертви тому просимо хоч скромною своєю пожертвою піддержати дальшу появу журнала «Патріярхат». Остаємось з вірою і надією, що Ви знайдете зрозуміння до нашого прохання. За Ваш труд, пожертву і зрозуміння згори складаємо щиру подяку.

Остаємось з висловами глибокої пошани до Вас

Редакція

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web