Українська молодь Христові

Часопис «Вірую» є єдиним молодіжним християнським виданням екуменічного спрямування в Україні.

Часопис тримається на ентузіязмі кількох журналістів і повністю утримується організацією «Українська Молодь — Христові» на добровільні пожертви.

З перших днів нашу газету, яка вже другий рік виходить регулярно що два тижні, чим відрізняється від більшости видань в Україні, підтримало УПСО в Америці, Канаді й Бельгії, за що ми їм дуже вдячні. Світова Управа УПСО подарувала часопису комп’ютер з принтером, редакція часопису «Християнський голос» в Мюнхені — друкарську машинку. Це єдине обладнання. Часопис робиться майже на коліні.

Управа організації «Українська Молодь — Христові» і редакція часопису «Вірую» були б дуже вдячні Вам за різного роду ініціятиву для підтримки життя часопису.

Якщо Ви даєте згоду на передплату, просимо передати на організацію «Українська Молодь — Христові» 65 ам. долярів на півроку або 130 ам. долярів на рік. Зазначена сума включає вартість пересилання, яка в останній час різко зросла.

Ми були б Вам теж дуже вдячні, якщо б Ви помогли нам організувати декілька передплатників у регіоні, в якому Ви проживаєте, щоб висилати одним пакетом на одну адресу.

Співпрацюймо разом для піднесення нашої Церкви!

Єднаймося духом і ділами на поселеннях і в Україні!

І хай Господь допоможе нам відродити міць і єдність Києво-Галицької Митрополії і гідно завершити Патріярхальним устроєм!

Організація «Українська Молодь — Христові» Редакція часопису «Вірую»

Україна, 290044
м. Львів, вул. Конотопська 6 
а/с 8854