УПСО вітає з ювілеєм владику Іннокентія Лотоцького

13 листопада 1990 р.

Слава Ісусу Христу!

Ваше Преосвященство, Дорогий нам Владико!

З особливою приємністю ми прийняли вістку про Золотий Ювілей Вашого Священства. З тієї нагоди шлемо Вам наш сердечний привіт!

За 50 років у Христовому Винограднику, в тому 10 років на єпископському престолі, Ви виявили себе як справжній душпастир, патріот свого народу, а як єпископ — гідний архипастир довіреної Вам єпархії, вірний патріярхальним ідеям, та провідний оборонець належних прав Української Помісної Католицької Церкви, завершеної Києво-Галицьким Патріярхатом.

Отож, у цей великий день Вашого Золотого Ювілею прийміть, дорогий нам Владико, від Мирянського Руху, зорганізованого в Українському Патріярхальному Світовому Об’єднанні, щирі запевнення нашої відданости і любови та постійних молитов у Вашому наміренні за кріпке здоров’я для Вас, за невичерпні сили та всі благословення із рук Всемогучого Бога на дальші для Вас світлі успіхи, на перемогу нашої Української Церкви та Боголюбивого Народу — на МНОГІ І БЛАГІ ЛІТА, ВЛАДИКО!

За Президію Головної Ради УПСО

Василь Колодчин, Голова
Володимир Баран, Секретар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web