Уривки з листів

Я обслуговую парафію гірських сіл, районів, що на Дрогобиччині. Щиросердечно дякую Вам за Ваш доброчинний журнал «Патріярхат», за цікаві статті і різні інформації з життя нашої Католицької Церкви як на Україні, так і в діяспорі. Але, на жаль, на Україні почала пропадати кореспонденція як з Америки, так і з Західньої Німеччини сюди на Україну. Так само в нас почала пропадати пошта до цих країн. У нас хаос, безвладдя, хто що хоче, те чинить, особливо на поштах. Хтось «позичає» Ваші журнали або зовсім вони не доходять до мене або приходять пусті конверти. Мене це дивує, що у самостійній Україні є ще такі люди, що не бояться Бога і порушують Божу Заповідь сьому «Не кради!».

Буду Вам наперед щиро вдячний і буду молити Всевишнього Бога за благословення Його над Вами і Вашою видавничою справою.

З великою повагою і християнським привітом до вас

о. Петро Юрдига

* * *

Сердечно дякую за «Патріярхат», який я одержую уже третій рік. Так виглядає, що на цілу Надвірну приходить тільки один примірник. Бо всі, кого цікавить життя нашої Української Церкви, позичають у мене журнал і читають його «від дошки до дошки», а потім повертають.

В кожному разі установилася ціла черга, і він ходить цілий місяць з рук до рук, поки не прийде наступне число. Повертається назад до мене кожне число зачитане так, що ледве купи тримається. І це найвище свідчення його популярности серед наших людей.

З повагою до Вас,

Орися Сташко

* * *

 «… Вкінці висловлюємо Вам щиру подяку за так високовартісний під кожним оглядом журнал «Патріярхат». Істина, яку Ви так вперто голосите і завзято обстоюєте (що, властиво, повинна робити наша ієрархія) — є справжнім бальзамом для мільйонів наскрізь зболілих душ нашого народу — тому честь Вам і слава, незломні оборонці нашої Церкви і народу! Хай Господь кріпить Ваші сили та сторицею винагородить за все добре.

З християнським привітом і глибокою пошаною до Вас

Віра Дратвінська

Свіжий номер

1-2(495-496)2023