Усе, що мав, віддав іншим…

18 лютого 2018 року, в неділю Прощення, Архиєрейською божественною літургією і панахидою у патріаршому соборі Воскресіння Христового Отець і глава УГКЦ Святослав Шевчук урочисто завершив Ювілейний рік вшанування пам’яті Патріарха Йосифа Сліпого з нагоди 125-ліття від його народження. У своєму заключному слові Блаженніший Святослав закликав, щоб велична постать нашого Ісповідника стала для всіх нас світочем і прикладом: «Як постать того, хто вмів прощати, але водночас боротися і перемагати. Як постать безмовного свідка і в’язня Христового, яким Господь зламав безбожну комуністичну систему і воскресив свою Церкву».

Ці слова чи не найкраще відображають основну мету, яку поставив собі Інститут історії Церкви УКУ, що на прохання Синоду єпископів УГКЦ підготував та у співпраці з іншими науковими осередками реалізував цілу програму святкування ювілею.

Повністю статтю читайте у паперовому варіанті журналу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

4 (474) 2019 2019-4-obklad-w