Важне повідомлення з канцелярії Ювілейного Комітету в Римі

(УПБ, Рим) — В часі своїх нарад в грудні 1976 року в Римі наші Владики писали у своїм комунікаті: «Маючи на увазі вагу Ювілею 60-ліття священства Блаженнішого Йосифа… висловлюємо бажання, щоб відзначення цеї події продовжати в 1977 році — спеціяльним відзначенням в Римі».

Єрейські свячення Блаженнішого Йосифа відбулись в Уневі, дня 30 вересня 1917 року. У зв’язку з цим Ювілеєм, як уже попередньо було подано, ПЛАНУЄТЬСЯ Українська Проща до Риму, щоб відповідно вшанувати Блаженнішого, в днях 30 вересня — З жовтня 1977 р. Буде це вияв нашої подяки, як теж і нашої піддержки в Його великих історичних змаганнях за існування нашої Помісної Української Католицької Церкви. Подаємо намічену програму цих днів:

30 вересня (п’ятниця) — Архиєрейська Свята Літургія в соборі Святої Софії, о год. 17:00. (Співслужать із Блаженнішим усі присутні Владики й священики).

1 жовтня (субота) — Святочний Концерт із участю зголошених мистецьких груп, о год. 17:00.

2 жовтня (неділя) — Архиєрейська Свята Літургія в соборі Святої Софії, о год. 9:00.

— Святочний Бенкет в честь Блаженнішого в одному із римських готелів. (Вступ за зголошеннями до 15 вересня; оплата: 25 долярів), о год. 18:00.

3 жовтня (понеділок) — Наукова Сесія Українського Богословського Товариства в честь Блаженнішого — Основника Товариства. (В авлі Українського Католицького Університету, о год. 17:00.

Вільний час паломники використають на оглядання Риму й українських інституцій. Побажано було б, коли б хто з наших мистців улаштував в той час свою мистецьку виставку у приміщеннях університету.

1. Шукання готелів в Римі просимо доручити своїм туристичним місцевим агенціям, бо замало маємо персоналу, щоб тим не легким ділом могли зайнятись. Місця в нашому Патріяршому Дворі при церкві св. Сергія і Вакха вже є зарезервовані.

2. Мистецькі групи (хори, балетні групи, співаки і ін.) просимо зголошувати свою участь найдалі до 10 липня 1977, щоб можна вчасно виготувати програму. Пізніше зголошені групи можуть не увійти у програму й це може спричинити неприємності. Проситься зголошувати свій репертуар і бути приготованим, що евентуально при більшій кількості виконавців не Можливо включити усі пропоновані точки, щоб концерт не вийшов за довгий.

ЦІЛЬ ПРОЩІ — МОЛИТВА ЗА НАШУ ЦЕРКВУ І її ПАТРІЯРХА.

Зголошення та прохання інформацій слати на адресу:

JUBILEE СОММІТТЕ, VIA ВОССЕА, 478, — 00166 ROMA, ITALIA