Свіжий номер

6(500)2023

Час ставати сильнішими

Стати автором

Вельмишановні і Дорогі Читачі!

Як в попередніх роках, так і цього року, звертаємось до Вас з гарячим проханням — Вашої допомоги. На цьому місці підкреслюємо, що завдяки Вашій передплаті і пожертвах журнал «Патріярхат» може безперебійно з’являтись. Наближаємось до радісних свят Різдва Христового, Нового Року та Йордану — Богоявлення, це час, коли ми приймаємо колядників, які приходять з колядою і новорічними побажаннями, яких будете обдаровувати своїми пожертвами. Просимо Вас гаряче, щоб Ви у Вашому бюджеті врахували наш спільний журнал «Патріярхат».

Ви знаєте, що журнал «Патріярхат» є нашим спільним досягненням, і його доля лежить у Ваших руках, Дорогі наші Читачі і та в цих вже не багатьох працівників редакції й адміністрації та співпрацівників-дописувачів. Поруч з тим слід тут згадати наших відданих кольпортерів, які також безкоштовно віддають свій час і працю для поширення журнала «Патріярхат». Усім належить щира подяка, бо без них життя журналу було б дуже коротке.

Журнал сповняє вагому працю тут у діаспорі, а під сучасну пору може ще більшу в Україні. Біля тисячі примірників кожного числа журналу «Патріярхат» пересилається безкоштовно в Україну. Висилка одного числа в Україну виносить біля чотири доляри.

Журнал «Патріярхат» є винятковим під різними аспектами, а в основному, це незалежний журнал, який не одержує від нікого фінансової допомоги, ні субсидій, ні дотацій. Журнал «Патріярхат» з’являється виключно на громадській базі.

Тому звертаємось до Вас з гарячим проханням, прийміть і цього року журнал «Патріярхат» з символічною «колядою», за що Вам будемо вдячні. Продовжіть життя журналу «Патріярхат» своєю щирою пожертвою, щоб він міг дальше нести для Вас багату релігійно-церковну інформацію.

За Ваше щире зрозуміння, Вашу прихильність і Вашу щедру пожертву щиро Вам дякуємо.

Редакція

Поділитися: